روشنامه ثبت نام سفر علمی، فرهنگی و تفریحی روسیه ویژه دانشگاهیان


  روشنامه ثبت نام سفر علمی، فرهنگی و تفریحی روسیه ویژه دانشگاهیان

با سلام و ادب،
بحمد الله در تابستان سال 97 برنامه سفر دانشگاهیان به مقصد روسیه در دستور کار ستاد اعزام قرار گرفت و تا کنون بیش از پانصد نفر از اساتید و کارکنان دانشگاهها به همراه خانواده به این سفر اعزام شده اند.

خواهشمند است قبل از ثبت نام به دقت نکات ذیل را مطالعه فرمایید.

1- به دلیل شلوغی پروازهای تابستان در این دوره قرعه کشی انجام نمی شود و اولویت براساس واریز وجه اولیه در روز ثبت نام می باشد.

2- ظرفیت تور روسیه محدود می باشد و اولویت با افرادی است که واریزی زودتری داشته باشند.

3- این سفر به منظور آشنایی با فرهنگ و تمدن و بازدید از مراکز علمی، فرهنگی و تفریحی روسیه در قالب سفرهای علمی، فرهنگی و تفریحی راه اندازی و اجرا می گردد.

4- اساتید و کارکنان مجرد می توانند به صورت انفرادی یا همراه یک یا چند نفر از محارم و همکاران ثبت نام کنند.

5- نرخ های بزرگسالان برای هر نفر در اتاق 2 تخته می باشد و در صورت سفر انفرادی مبلغ هر نفر در اتاق 1 تخته منظور می گردد.( ستون آخر جدول نرخ ها )

6- پرواز در نظر گرفته شده برای مسافرین هواپیمایی ایرفلوت می باشد و طول سفر 4 ساعت و مسافرین محترم ۷ شب و ۸ روز در روسیه اقامت خواهند داشت. ( مسیر بین دو شهر بصورت هوایی انجام می شود)

7- هتل در نظر گرفته شده برای دانشگاهیان در روسیه 4 ستاره می باشد.

8- استاندارد تمام اتاقها در روسیه اتاق 2 و 1 تخته می باشد و اتاق سه تخت وجود ندارد. در صورت درخواست اتاق سه تخته بصورت 1 باب اتاق 2 تخته + 1 تخت سفری به مسافر ارایه می گردد.

9- با توجه به چارتر بودن پرواز و هتل امکان کنسلی بعد از پرداخت ريالی امکان پذیر نمی باشد. و کل مبلغ تور سوخت می شود.

10- با توجه به اینکه برای سفر به کشور روسیه نیاز به ویزا می باشد و 5 روز کاری برای دریافت ویزا زمان لازم است بلا فاصله بعد از واریز هزینه ريالی می بایست اصل گذرنامه و دو قطعه عکس 4*3 رنگی را به دفتر المهاجر ارسال نمایید تا نسبت به دریافت ویزای روسیه برای شما اقدام شود.

آدرس شرکت : تهران – خیابان شهید بشتی – خیابان مفتح شمالی – نبش کوچه چهارم – ساختمان اداری شماره 2 طبقه 2 واحد 8 کد پستی: 1587984733 .

تذکر 1 : اعتبار پاسپورت از تاریخ سفر باید 7 ماه باشد. در صورت اعتبار کمتر از 7 ماه لطفا نسبت به تعویض گذرنامه در اسرع وقت اقدام نمایید.

تذکر 2 : 90 دلار هزینه ویزا ی روسیه در هزینه های ريالی محاسبه شده است.

11- با هماهنگی با بانک ملت به هر نفر از اساتیدو کارکنان دانشگاهها ( بر اساس تعداد نفرات ) تا سقف بیست میلیون تومان وام پرداخت خواهد شد.

12- شرایط پرداخت وام به شرح ذیل می باشد:

12-1 فقط سر گروه بر اساس هزینه سفر و تعداد همراهان به بانک معرفی خواهد شد و سر گروه با مراجعه به بانک و ارایه ضمانت های لازم وام خود را تا سقف تعیین شده دریافت خواهد کرد.

12-2 وام در قالب طرح شاپ کارت به افراد پرداخت خواهد شد و پس از دریافت وام، کارت مخصوص بانکی در اختیار افراد قرار داده خواهد شد که فقط امکان استفاده در این سفرها و در سامانه پرداختی المهاجر را دارد.

12-3 براساس قوانین بانک جهت دریافت وام میبایست ضمانتهای لازم وگواهی کسرازحقوق به بانک ارائه نمایید

12-4 مسافرینی که قبلا از خدمات شاب کارت استفاده کرده اند امکان استفاده مجددا از این شرایط را ندارند.

12-5 در جدول ذیل سود و شرایط پرداخت وام از طریق بانک مشخص می باشد

جدول وام
تعدادنفرات مبلغ وام
خانواده تا 2 نفره ده مبلیون تومان
خانواده 3 نفره و بیشتر بیست میلیون تومان

در جدول ذیل سود و شرایط پرداخت وام از طریق بانک مشخص می باشد

جدول سود و شرایط وام

نکته مهم : این کارت در سایردستگاههای کارتخوان بانک ملت و فروشگاهها قابل استفاده نمی باشد و پول نقد در اختیار مسافرین قرار نخواهد گرفت.

14- دو روز گشت شهری در مسکو ، یک روز گشت شهری در سنت پترزبورگ در نرخ های فوق لحاظ شده است و در صورت استفاده از برنامه های پیشنهادی هزینه آن به عهده مسافر می باشد.

15- مسؤلیت تهیه گذرنامه و دریافت مجوز خروج از کشور ( مشمولین که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند) و عوارض خروج از کشور بعهده مسافر می باشد.

16- در صورت افزایش نرخ پرواز از سوی شرکت هواپیمایی مابه التفاوت به عهده مسافر می باشد.

هزینه های سفر روسیه ( 4 شب سنت پترزبورگ – 3 شب مسکو )

هزینه های سفر روسیه ( 4 شب سنت پترزبورگ – 3 شب مسکو )
نوع مسافر قیمت کل تور (پرداخت در ایران)
هر نفر بزرگسال در اتاق دو تخته یازده میلیون و نهصد و نود هزار تومان
هزینه کودک با تخت یازده میلیون و پانصد و نود هزار تومان
هزینه کودک بدون تخت شش میلیون و نهصد و نود هزار تومان
هزینه نوزاد زیر 2سال یک میلیون و نهصد و نود هزار تومان
هر نفر بزرگسال در اتاق یک تخته چهارده میلیون و نهصد و نود هزار تومان

تذکر مهم:

1. در صورتی که از وام بانکی استفاده می نمایید، بعد از نهایی کردن ثبت نام و پرداخت هزینه ريالی سفر اطلاعات شما به بانک ارسال می شود و با مراجعه به یکی از شعب بانک ملت و ارایه درخواست استفاده از شاب کارت به شعبه مورد نظرتان و تکمیل مدارک نسبت به دریافت کارت اقدام نمایید. پس از دریافت کارت با مراجعه به سامانه ( سایت المهاجر) و یا مراجعه حضوری تمامی مبلغ کارت را در سامانه پرداخت نمایید. بانک پس از کسر4.5 % کارمزد مبلغ وام را به حساب المهاجر واریز می نماید و المهاجر نیز تمامی مبلغ را به حساب سرگروه عودت خواهد داد. این فرآیند 2 تا 7 روز زمان می‌برد.

تذکر : شماره کارت و حساب بانک ملت و یا شماره شبا سایر بانک ها را در سامانه ثبت نمایید.

2. مسؤلیت تهیه گذرنامه و دریافت مجوز خروج از کشور ( مشمولین که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند) و عوارض خروج از کشور بعهده مسافر می باشد.دانشگاهیان محترمی که در سایت ثبت نام نموده اند جهت دریافت گذرنامه خود و همراهان اقدام نمایند.


3. با توجه به اینکه برای سفر به کشور روسیه نیاز به ویزا می باشد و 5 روز کاری برای دریافت ویزا زمان لازم است بلا فاصله بعد از واریز هزینه ريالی می بایست اصل گذرنامه و یک قطعه عکس 4*3 رنگی را به دفتر المهاجر ارسال نمایید تا نسبت به دریافت ویزای روسیه برای شما اقدام شود.

آدرس شرکت : تهران – خیابان شهید بشتی – خیابان مفتح شمالی – نبش کوچه چهارم – ساختمان اداری شماره 2 طبقه 2 واحد 8 کد پستی: 1587984733 .

تذکر 1 : اعتبار پاسپورت از تاریخ سفر باید 7 ماه باشد. در صورت اعتبار کمتر از 7 ماه لطفا نسبت به تعویض گذرنامه در اسرع وقت اقدام نمایید.

تذکر 2 : 90 دلار هزینه ویزا ی روسیه در هزینه های ريالی محاسبه شده است.

4. به علت چارتر بودن پرواز فوق بعد از واریز مبالغ ريالی امکان تغییر تاریخ;تغییر نام مسافر و انصراف از سفر با عودت هزینه وجود نخواهد داشت و هزینه ريالی غیر قابل استرداد می باشد.

5. لطفا 2 روز بعد از واریز وجه ريالی، جهت دریافت قرارداد با همکاران دفتر تماس حاصل نمایید.


نکته: دانشگاهها و مراکز آموزشی عالی که درخواست اعزام به صورت گروهی دارند حتما مکاتبه نمایند تا با نماینده ایشان تماس گرفته شود.

شماره تماس 88546797 - 021 آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی شما در ساعات اداری می باشد.


برای ثبت نام سفر علمی، فرهنگی روسیه کلیک کنید

برای اصلاح و اعمال تغیرات در اطلاعات ثبت نامی سفر علمی، فرهنگی روسیه کلیک کنید


بازگشت به صفحه اصلی